Jak działa VOXBOX?

Z VOXBOX możesz zaprojektować aranżację dla dowolnej przestrzeni, a następnie udostępnić je dla innych użytkowników platformy.

Jak korzystać z VOXBOX?
  1. Stwórz pokój od zera Określ wymiary pomieszczenia, rozmieść drzwi i okna. Zdecyduj o kolorze ścian. Dobierz meble i pozostałe dodatki. Baw się kolorami, zmieniaj aranżacje według Twoich najśmielszych pomysłów. Projekt zapisz na swoim koncie – będziesz mógł go później zmieniać i udoskonalać. W każdej chwili możesz wygenerować zdjęcie do druku w wysokiej rozdzielczości. W sekcji „O Projekcie” możesz dodać opis, komentarz lub podzielić się nim z pozostałymi użytkownikami VOXBOX.
  2. Omów projekt w salonie z naszym stylistą Skorzystaj z formularza „Omów projekt”, dostępnego na platformie VOXBOX, i umów się z naszym stylistą. W wybranym przez Ciebie salonie Meble VOX, wspólnie możecie omówić wybrany projekt. W razie potrzeby, pomoże stworzyć projekt.
Zalety korzystania z VOXBOX:
  • przejrzystość projektu, 
  • intuicyjna obsługa programu, 
  • program tworzy listę użytych do projektu produktów, co ułatwia zamówienie interesujących Cię mebli w salonie lub bezpośrednio w sklepie online na www.meble.vox.pl