Kuchnie Nobilia w salonie Meble VOX - trwa promocja

Kuchnie Nobilia dostępne w salonach CWW Metropol Dom i Wnętrze w Warszawie i Galeria Arkada w Poznaniu

Pozbądźcie się Państwo stresu kupowania kuchni! Nasz wybór produktów, wzorów i materiałów jest niezwykle szeroki, począwszy od laminatów i folii, przez akryl, lakier, drewno i szkło po blaty kompozytowe i granitowe.

Teraz kuchnie renomowanej niemieckiej firmy Nobilia dostępne są także w salonach Meble VOX w Warszawie (CWW Metropol Dom i Wnętrze) i w Poznaniu (Galeria Arkada)  nawet z 30% rabatem!

Wystarczy umówić się na spotkaniu w naszym studiu, a nasi doświadczeni projektanci stworzą szybko indywidualny projekt kuchni. Dysponują największym w Polsce wyborem jakościowych próbek, tak żeby Państwo mogli wybrać styl, który najlepiej będzie pasował do naturalnego oświetlenia i klimatu Państwa pomieszczenia.

Dodano: 12.05.2014
Komentarze
  • justyna1|12.08.2013, 09:42

    Sama kuchnia ogromna lecz ja widziałabym ją w innych kolorach,troszkę żywszych by dodać tej kuchni charakteru. Biały dla nie nadal jest kolorem sterylnym i wygląda nijako. Poza kolorem układ mi się podoba bowiem jest to szansa na połączenie kuchni z jadalnią)

  • Ewa Kruczek|28.05.2014, 10:10

    Według mnie białe meble nadają kuchni świeżości i czystości a to jaki chcemy uzyskać efekt końcowy zależy od użytych materiałów i dodatków. Zupełnie inaczej prezentuje się biały lakier, biała płyta mdf, białe szkło czy drewno. Ważne jest by wiedzieć jaki chcemy nadać charakter wnętrzu i odpowiednio dobrać materiał. Według mnie biel jest niezawodna i bardzo ładnie się prezentuje.Sama osobiście też mam białą, nowoczesną kuchnię i wygląda super. Projektowanie i kupowanie kuchni oraz wybór materiałów to rzeczywiście mega wyzwanie, które wymaga czasu i zaangażowania oraz mimo wszystko profesjonalnej porady. Dlatego uważam, że warto skorzystać z Państwa doświadczenia i zdać się na jakość. Kuchnia jest wizytówką domu, zwłaszcza jeśli jest otwarta na salon dlatego warto zainwestować w dobre materiały i fachową pomoc. Zdecydowanie polecam.

Napisz komentarz

aby dodać komentarz, musisz być zalogowany