zamknij

Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu, a później wykorzystuje tzw. Cookies, aby zapewnić maksymalną wygodę jej użytkowników przy korzystaniu z naszego serwisu (m.in. zapamiętując preferencje i ustawienia na tej stronie, analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, przeciwdziałając nadużyciom). Pozostawiając ustawienia przeglądarki w aktualnej konfiguracji, wyrażasz zgodę na ww. funkcjonowanie strony. Jeżeli nie chcesz, aby pliki były zapisywane, możesz zmienić ustawienia przeglądarki klikając TUTAJ. Więcej na temat polityki prywatności dowiesz się TUTAJ.

Kuchnie Nobilia w salonie Meble VOX.

Dodano: 07.06.2013 12:58

Pozbądźcie się Państwo stresu kupowania kuchni! Nasz wybór produktów, wzorów i materiałów jest niezwykle szeroki, począwszy od laminatów i folii, przez akryl, lakier, drewno i szkło po blaty kompozytowe i granitowe.

Teraz kuchnie renomowanej niemieckiej firmy Nobilia dostępne są także w salonach Meble VOX w Warszawie (CWW Metropol Dom i Wnętrze), Poznaniu (Galeria Arkada) i Krakowie (Pracownia Wnętrz).


Wystarczy umówić się na spotkaniu w naszym studiu, a nasi doświadczeni projektanci stworzą szybko indywidualny projekt kuchni. Dysponują największym w Polsce wyborem jakościowych próbek, tak żeby Państwo mogli wybrać styl, który najlepiej będzie pasował do naturalnego oświetlenia i klimatu Państwa pomieszczenia.

Komentarze

  • justyna1   |   12.08.2013, 09:42

    Sama kuchnia ogromna lecz ja widziałabym ją w innych kolorach,troszkę żywszych by dodać tej kuchni charakteru. Biały dla nie nadal jest kolorem sterylnym i wygląda nijako. Poza kolorem układ mi się podoba bowiem jest to szansa na połączenie kuchni z jadalnią)

napisz komentarz
aby dodać komentarz musisz być zalogowany zaloguj się